Суміші для тіньових газонів

Суміш трав на тіньовий газон реалізовує компанія-виробник Тернопільнасіння. Якісні насіннєві суміші для затінених ділянок

image
Тіньовий газон

Суміш трав, що призначена для посіву на затемнених ділянках, містить в собі спеціально підібрані компоненти та їх співвідношення. Трави для тіньового газону вирізняються стійкістю до нестачі природного освітлення і добре сходять за таких умов. Мають середню витривалість до навантажень – вона в значній мірі залежить від рівня освітленості.

Вирощування тіньових газонів

Висівати тіньові газони можна з весни по осінь, попередньо скопавши ділянку землі та обробивши її від бур’янів. Такі травосуміші потребують дбайливого догляду. До першого скошування не рекомендовано ходити по траві. Тіньові газони не варто скошувати дуже коротко: перший раз підстригають траву на 2-3 см, але за умови якщо вона вже встигла вирости до 8-10 см. При правильному та дбайливому догляді такий газон буде довго мати привабливий та свіжий вигляд.

Ціна сумішей для тіньових газонів вказана нижче і є помірною на с/г ринку.

Склад суміші “Тіньовий газон”

Назва Частка
Вівсянниця червона "Богданка" 35%
Вівсянниця червона "Айра" 25%
Райграс пасовищний "Оріон" 15%
Райграс пасовищний "Руслана" 10%
Райграс пасовищний "Адріана 80" 15%

Контакти Тернопільнасіння

Телефонуйте або пишіть нам, якщо у Вас виникли додаткові запитання або хочете замовити продукцію. Ми з радістю Вас проконсультуємо!

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 8:00–17:00
субота вихідний
неділя вихідний