Суміші сінокісних трав

Компанія Тернопільнасіння здійснює продаж травосумішей для сінокосу, які у своєму складі містять високоврожайні злакові та бобові культури

image
Суміші сінокісних трав

Трав’яні суміші для сінокосу вирощувати вигідніше ніж культури у чистих посівах – вони дають більш високі врожаї. Крім того, сінокісні суміші мають оздоровчий вплив на грунт, так як насичують його азотом. Завдяки вмісту сидератних трав у сумішках значно покращується якість грунтів і, відповідно, їхня родючість.

Вирощування сінокісних трав

Суміш багаторічних трав для сінокосів містить насіння злакових, бобових, сидератних та медоносних культур. За один сезон можна отримати декілька укосів, так як рослини швидко відростають. У вирощуванні та догляді не є вибагливими, добре пристосовані до наших кліматичних умов. Тварини добре поїдають заготовлене сіно, отримуючи з ним велику кількість поживних речовин.

Варто пам’ятати, що з роками сіножаті втрачають свою якість: трави стають менш поживними, а деякі й взагалі випадають із травостою. Тому необхідно регулярно обновляти їх, обираючи правильні комбінації та частки насіння трав у сумішках. Підприємство Тернопільнасіння пропонує найоптимальніші варіанти сумішок для сінокосу.

Склад суміші сінокісних трав

Назва Частка
Грястиця збірна 10%
Вівсянниця лугова 10%
Пажитниця багаторічна 10%
Райграс багатоукісний 25%
Тимофіївка лучна 15%
Стоколос безостий 20%
Райграсо-вівсяний гібрид 10%

Вартість суміші сінокісних трав

Культура, сорт Гурт
(від 1 т)
Дріб. гурт
(від 1 мішка)
З ПДВ Роздріб
(до 1 мішка)
Вага
(1 мішок)
Суміш багаторічних трав "Сінокосна" 150.00 155,00 165,00 200,00 25 кг
Суміш багаторічних трав "Сінокосна з бобовими" 155,00 160,00 170,40 200,00 25кг

Ціни зазначено у гривнях

Завантажити прайс

Доставка, оплата та інші суттєві аспекти співпраці з нашим підприємством.

Переглянути

Контакти Тернопільнасіння

Телефонуйте або пишіть нам, якщо у Вас виникли додаткові запитання або хочете замовити продукцію. Ми з радістю Вас проконсультуємо!

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 8:00–17:00
субота вихідний
неділя вихідний