Про компанію Тернопільнасіння

Підприємство Тернопільнасіння є прямим виробником і постачальником насіння сільськогосподарських культур. Ми реалізовуємо якісний посівний матеріал зернових, злакових, бобових, трав’яних, олійних, коренеплідних та інших рослин. Пропонуємо широкий асортимент газонних та пасовищних сумішей. Також надаємо послуги з доочистки насіння.

image
Сінокос

Місія компанії Тернопільнасіння – забезпечення аграріїв Тернопільської області та всієї України високоякісним насінням, сприяючи результативній діяльності аграрного бізнесу в країні. Адже багаті врожаї – запорука успішного розвитку сільськогосподарського сектору в економіці нашої держави.

Про нас

Ми – команда з досвідом, вже досить відомі в насіннєвому бізнесі. Та з кожним роком ми докладаємо все більше зусиль і ресурсів для розширення виробництва з метою повноцінного задоволення запитів наших клієнтів.

У нашому розпорядженні в 2018 році вже було 117 га землі, з якої отримали щедрі врожаї пшениці, кукурудзи, сої, соняшнику. В найближчій перспективі нами заплановано збільшення земельних площ для обробітку за рахунок оренди паїв.

Ми повністю забезпечені необхідною технікою для с/г діяльності та надійним обладнанням для доочистки та калібрування насіння. То ж для досягнення своєї мети у нас достатньо і рук, і голів, і оптимізму!

Звертайтеся – ми будемо раді співпраці з Вами!

Преса про нас

Окрім основної діяльності, ПП «Тернопільнасіння» активно співпрацює з місцевою владою, долучається до роботи громади

Дебютний рік Семой Агро

Добрий господар, Катерина Барановська

Від мрії до власної справи

Тернопілля, Іванка Чмут

Соціальна відповідальність: наша спільна справа

РІА, Василь Ониськів

Підприємство Тернопільнасіння – надійний український виробник насіння, що піклується про Ваш урожай та успішний агробізнес!

image
Виробництво

Контакти Тернопільнасіння

Телефонуйте або пишіть нам, якщо у Вас виникли додаткові запитання або хочете замовити продукцію. Ми з радістю Вас проконсультуємо!

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 8:00–17:00
субота вихідний
неділя вихідний