Очистка і сортування насіння

Компанія Тернопільнасіння надає послугу доочистки насіннєвого матеріалу із використанням ефективного обладнання. Весь процес очищення, сушіння та зберігання насіння проходить під строгим контролем для забезпечення відповідності показників його якості вимогам Держстандарту.

image
Доочистка насіння

Додаткова очистка насіння дає змогу відділити якісний насіннєвий матеріал від засміченого і пошкодженого. В результаті це вплине й на зменшення витрат на зберігання великих партій.Післязбиральне очищення зерна є обов’язковим етапом у процесі досягнення ним необхідної товарної якості. Після цього стане можливим подальше його застосування у конкретних цілях: харчових, фуражних, насіннєвих.

Як відбувається очищення насіння

У роботі ми використовуємо надійну очисну та калібрувальну техніку і пропонуємо обробку на наступних типах обладнання:

Очистка насіння на Тертці дозволяє позбутися дрібних домішок та лушпиння. З її допомогою, наприклад, попередня очистка насіння люцерни від домішок буде виконана на відмінно. Обробка на тертці забезпечить якісне витирання конюшини та підвищить плинність у насіння злакових трав.

На обладнанні Селектра можна провести первинну і вторинну очистку насіння зернових, бобових, олійних культур; буряка. Застосовуємо обробку на Селектра для підготовки насіння зернових та олійних культур для посіву, а також для їх калібрування. Селектра також використовується як очисна та сортувальна машина для бобових, буряка.

Очистка насіння соняшнику проводиться на обладнанні САД. Сепаратор САД очищує будь-яке насіння (зернових, бобових, олійних та ін. культур) від домішок та калібрує його. Використання такого зерноочисного обладнання забезпечить високу якість посівного матеріалу і, як результат, підвищення врожайності до 40%.  Висока калібрувальна здатність апарату дає змогу працювати з матеріалами діаметром до 15 мм.

Насіннєочисна машина «Магнітка» є незамінною коли виникає потреба в очищенні від бур’янів із шорсткою поверхнею та домішок, котрі складно відділити іншими способами. Ефективно використовується для обробки насіння льону і трав. Обладнання працює таким чином: в бункер подається магнітний порошок, який щільно огортає шорсткі поверхні, “намагнічуючи” їх, далі вони притягуються магнітним барабаном. На виході маємо якісно очищене насіння.

Очистка насіння «Бурякова гірка» здійснюється методом розподілу насіння та домішок в залежності від їхніх характеристик: особливостей форми та коефіцієнту тертя. Обробка відбувається завдяки нахиленій (рухомій або нерухомій) поверхні обладнання: на ній затримуються пошкоджені насінини із шорсткою поверхнею, бур’яни, солома, полова та інші домішки. Вартість очистки за допомогою Бурякової гірки вказана в гуртовій та роздрібній цінах.

Обладнання компанії Тернопільнасіння відповідає всім вимогам державних стандартів та нормам санітарії. Техніка зручна в експлуатації, її робота повністю налагоджена. Для перевезення та зберігання насіння проводиться розтарка в мішки та біг-беги.

Вартість доочистки насіння

Вид доочистки Гурт (грн/т) Роздріб (грн/т)
Очистка насіння на Тертці 4000,00 4800,00
Очистка насіння Селектрра, САД 2500,00 3000,00
Очистка насіння «Магнітка» 3000,00 3600,00
Очистка насіння «Бурякова гірка» 2000,00 2400,00
Очистка ягід "Бурякова гірка" 2500,00 3000,00
Очистка зернових від 5 тонн 500,00 600,00
Розтарка зернових в біг-беги 130,00 156,00

Ціни зазначено у гривнях

Завантажити прайс

Контакти Тернопільнасіння

Телефонуйте або пишіть нам, якщо у Вас виникли додаткові запитання або хочете замовити продукцію. Ми з радістю Вас проконсультуємо!

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 8:00–17:00
субота вихідний
неділя вихідний